You are here: Home > Biznes > Co wyróżnia bluzy Ecko

Co wyróżnia bluzy Ecko

Na samym wstępie należy co nieco powiedzieć o samej marce Ecko, która w Polsce nie jest niestety dobrze znana. Częściej stawia się w sklepach odzieżowych na zupełnie inne marki, które nieraz produkują ubrania na jedno kopyto, a potem wszyscy na ulicach wyglądają prawie tak samo. Tego nie ma w Stanach Zjednoczonych, gdzie każdy na ulicy wygląda inaczej, bo marek ubrań jest całe mnóstwo i za ubrania wcale nie płaci się tak dużo jak w Polsce. Szczególnie za projekty autorskie, które czasem kosztują setki złotych, a wyglądają strasznie kiczowato.

Jedną z mniej znanych w Polsce marek jest marka Ecko. Nazwa wywodzi się wcale nie od tego, że są to ubrania ekologiczne, ale od nazwiska założyciela marki – Marcka Ecko, który w roku 1993 pomalował sprayem 6 koszulek i od tego wszystko się zaczęło, bo pomysł ten bardzo dobrze przyjął się w Stanach Zjednoczonych. Spokojnie, to jednak wcale nie oznacza, że marka korzysta z tego pomysłu nadal. Nie! Można tu spotkać połączenie wielu stylów, ale chyba najbardziej odznacza się styl skate i hip hop.

Jeśli chodzi np. o bluzy marki Ecko, to są to bluzy szerokie, często z kieszeniami z przodu, różnokolorowe. Oprócz tego są to bluzy z kapturami. W sklepach odzieżowych w Polsce można rozpoznać ubrania marki Ecko po charakterystycznym logo, którym jest nosorożec na czerwonym tle. Jak łatwo się domyślić, nie są to ubrania tanie ze względu na to, że jest ich w Polsce naprawdę niewiele i nie każdy sklep odzieżowy może pochwalić się ich posiadaniem w salonie.

Comments are closed.