You are here: Home > Ciekawostki > Procedura przyznawania kredytu dla firm bez zaświadczeń

Procedura przyznawania kredytu dla firm bez zaświadczeń

Jednym z kredytów dla firm udzielanych z myślą o wsparciu ich rozwoju jest kredyt obrotowy, przyznawany jest bez potrzeby przedstawiania dodatkowych zaświadczeń z urzędów administracyjnych. Środki uzyskane w ramach tego kredytu na firmę mogą być przeznaczane na bieżące wydatki firmowe i opiewają na wysokie kwoty pomimo tego, że sam proces jego przyznawania przebiega bardzo szybko.

Obsługiwany jest on przez system Obrotomierz, a decyzja o przyznaniu wnioskowanej kwoty pieniędzy podejmowana jest na podstawie dochodów zaksięgowanych na firmowych kontach bankowych w ciągu sześciu miesięcy poprzedzających złożenie wniosku.

W ten sposób tego rodzaju dofinansowanie dla firm staje się jednym z kredytów na start. Jest ono dostępne również dla dłużej działających przedsiębiorców, którzy muszą przedstawić PIT lub wyciąg z KRP zanim bank podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu konkretnej kwoty. Jednak nawet takie dodatkowe formalności nie wpływają ujemnie na atrakcyjność całego produktu bankowego.

Przedsiębiorcy korzystający z kredytu dla firm bez zaświadczeń mogą starać się również o uzyskanie limitu kredytowego na koncie. Zostanie on uruchomiony nawet tego samego dnia, w którym podjęta została pozytywna decyzja kredytowa i podpisana umowa.

Będzie można z niego korzystać bez żadnych ograniczeń przez wszystkie dni roku, a uzyskane w ten sposób dodatkowe środki przeznaczać na bieżące wydatki. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz.

Comments are closed.